Hned po tom co se rozhodnete pro stříkanou pěnovou izolaci vyvstává ne méně důležité rozhodnutí, jaký materiál použít pro daný objekt, který chcete izolovat. S výběrem Vám poradí náš technik, jehož návštěvu si můžete zdarma objednat.


 Tepelná izolace

Izolace polyuretanovou pěnou představuje průlomovou technologii v oblasti izolačních systémů. Technologie funguje na principu výroby na místě – na povrch nastříkáme směs dvou tekutých složek, které spolu při dopadu na povrch reagují, mnohonásobné nabývají na objemu a mění se na pěnu.

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE - ZATEPLENÍ DOMŮ
 Ploché střechy

Díky tomu můžeme izolovat i těžce přístupná místa, nástřik je rovnoměrný a nezbývá ani skulinka, což znamená vysoce účinnou ochranu před únikem tepla. A tedy skutečnou úsporu na energiích – až 70 %. Polyuretanových pěn existuje více typů a liší se vlastnostmi. Například měkká pěna má kromě tepelných i zvukově izolační vlastnosti, tvrdá pěna je zase účinnou parozábranou. Pěny své vlastnosti v průběhu času nemění, jejich roční úbytek nepřesahuje 0,03 %, a proto s nimi můžete počítat i na několik dekád dopředu.
Vyzkoušejte izolaci pěnou a slovo izolace klidně můžete zapomenout.

 Nejčastěji používaná pěnová izolace.
Otevřená st. buněk OSB Uzavřená st. buněk USB
Tech. info Tech. info
Galerie Galerie